agencja skle

W sklepie internetowym Agencji Promocji Miasta znajdziesz wszystkie nasze produkty.

Filmy z serii Jak zmieniał się Kalisz, album Kalisz na starych pocztówkach i Kalisz między wojnami, jak również pocztówki oraz kalendarze, przedstawiające połączenie starych i nowych fotografi Kalisza.

 Publikacje te również dostępne są w CIT, księgarnich i salonach prasowych na terenie miasta!

Klendarz 2016
Niesamowity widok na każdy miesiąc!
Filmy z serii Jak zmieniał się Kalisz
Zobacz miasto jakiego już nie ma!
Książki o dawnym Kaliszu
Poznaj historię miejsc które mijasz na co dzień!
Zakładki do książki
Na nich zobaczysz rzeźby z kaliskiego parku

Z wykształcenia jestem specjalistą ds. marketingu i promocji, a moją pasją jest historia, w efekcie czego powstało kilka publikacji i filmów opowiadających o Kaliszu, a także wiele inicjatyw.
Pierwszy album - mojego autorstwa - „Kalisz na starych pocztówkach”, pojawił się w 2011 roku i bardzo szybko stał się bestselerem na lokalnym rynku wydawniczym, przybliżając mieszkańcom dzieje otaczających ich miejsc.

Drugi - to album którego jestem współautorem. "Kalisz między wojnami" - ukazał się na rynku wydawniczym na początku grudnia 2013 r.

Od kilku lat poznaję też tajniki ciągle rozwijającego się marketingu internetowego. W 2011 roku postanowiłem założyć swoją firmę pod nazwą Agencja Promocji Miasta. W tym czasie samodzielnie utworzyłem regionalny portal kulinarny, pod domeną www.kulinarnykalisz.pl, którym administruję.
Kolejnym moim pomysłem będącym połączeniem historii miasta i internetu jest multimedialny portal internetowy www.wmf.kalisz.pl, pozwalający mieszkańcom dzielić się starymi fotografiami. Witryna ta to innowacyjny w skali kraju pomysł, który w roku 2012 otrzymał dofinansowanie od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach konkursu ogłoszonego przez Muzeum Historii Polski.

Jeżeli rozwój e-handlu zmobilizował Państwa do rozszerzenia oferty firmy poprzez utworzenie sklepu internetowego, jako osoba doświadczona w tym obszarze polecam swoją pomoc w realizacji i administracji przedsięwzięcia.

W roku 2014/15 powstał również cykl (obecnie dwóch) filmów dokumentalnych o tytule "Jak zmieniał się Kalisz" oraz szereg pamiątek z Kalisza (kalendarze, pocztówki, parasolki itp.). Serdecznie zapraszam do mojego sklepu internetowego.

POZOSTAŁE DOTYCHCZASOWE REALIZACJE:

agencja ksia

Stare fotografie i historia miejsc na nich się znajdujących, to nasza specjalność.

Realizując swoje pasje, wydaliśmy już dwie książki oraz dwa filmy ukazujące historię Kalisza. Z naszego wydawnictwa wypłynęły również pocztówki, kalendarze oraz zakładki do książek.

agencja mark

Marketing miejsc oraz promocja lokalnych inicjatyw i przedsięwzięć to nasza misja.

Zajmujemy się realizacją krótkich filmów reklamowych i promocyjnych, tworzeniem prostych stron internetowych, spacerów wirtualnych, a także pozycjonowaniem i optymalizacją stron www.

agencja kont

Tomasz Chlebba
Agencja Promocji Miasta

 

Kontakt:

 

Telefon: 506 666 041
E-mail: agencjapm@gmail.com
E-mail: kontakt@agencjapm.pl