agencja skle

W sklepie internetowym Agencji Promocji Miasta znajdziesz wszystkie nasze produkty.

Filmy z serii Jak zmieniał się Kalisz, album Kalisz na starych pocztówkach i Kalisz między wojnami, jak również pocztówki oraz kalendarze, przedstawiające połączenie starych i nowych fotografi Kalisza.

 Publikacje te również dostępne są w CIT, księgarnich i salonach prasowych na terenie miasta!

Klendarz 2016
Niesamowity widok na każdy miesiąc!
Filmy z serii Jak zmieniał się Kalisz
Zobacz miasto jakiego już nie ma!
Książki o dawnym Kaliszu
Poznaj historię miejsc które mijasz na co dzień!
Zakładki do książki
Na nich zobaczysz rzeźby z kaliskiego parku

Z wykształcenia jestem specjalistą ds. marketingu i promocji, a moją pasją jest historia. Jej efektem są dwa  albumy o starym Kaliszu.
Pierwszy mojego autorstwa „Kalisz na starych pocztówkach”, który bardzo szybko stał się bestselerem na lokalnym rynku wydawniczym.

Drugi album którego jestem współautorem "Kalisz między wojnami" ukazał się na rynku wydawniczym na początku grudnia 2013 r.

 

Od kilku lat poznaję też tajniki ciągle rozwijającego się marketingu internetowego.

W 2011 roku postanowiłem założyć swoją firmę pod nazwą Agencja Promocji Miasta. W tym czasie samodzielnie utworzyłem regionalny portal kulinarny, pod domeną www.kulinarnykalisz.pl, którym administruję.


Kolejnym moim pomysłem będącym połączeniem historii miasta i internetu jest multimedialny portal internetowy pod domeną www.wmf.kalisz.pl. Portal ten to innowacyjny w skali kraju pomysł, który w roku 2012 otrzymał dofinansowanie od  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach konkursu ogłoszonego przez Muzeum Historii Polski.

 

Jeżeli rozwój e-handlu zmobilizował Państwa do rozszerzenia oferty firmy poprzez utworzenie sklepu internetowego, jako osoba doświadczona również polecam swoją pomoc.

DOTYCHCZASOWE REALIZACJE:

agencja ksia

Stare fotografie i historia miejsc na nich się znajdujących, to nasza specjalność.

Realizując swoje pasje, wydaliśmy już dwie książki oraz dwa filmy ukazujące historię Kalisza. Z naszego wydawnictwa wypłynęły również pocztówki, kalendarze oraz zakładki do książek.

agencja mark

Marketing miejsc oraz promocja lokalnych inicjatyw i przedsięwzięć to nasza misja.

Zajmujemy się realizacją krótkich filmów reklamowych i promocyjnych, tworzeniem prostych stron internetowych, spacerów wirtualnych, a także pozycjonowaniem i optymalizacją stron www.

agencja kont

Tomasz Chlebba
Agencja Promocji Miasta

 

Kontakt:

 

Telefon: 506 666 041
E-mail: agencjapm@gmail.com
E-mail: kontakt@agencjapm.pl